יבוא SUV

כל מי שנוהג על ג’יפ מכיר את התחושה הנהדרת המאפשרת לו לנהוג בשטח ואפילו לחוש מעיין “מלך הכביש” על רכב גבוה. אנשים רבים שנהגו זמן מסוים על ג’יפ מתקשים לעבור לרכב רגיל, כיוון שהתחושה של רכב גדול, מרווח וגבוה היא ממכרת. מחירי הג’יפים בישראל הם מהגבוהים בעולם, במיוחד של ג’יפים חדשים, מה שמביא אנשים רבים לבדוק אופציה של ג’יפ ביבוא של חברת JEEP או מיני סוגים של ג’יפים 4X4 למטרת נסיעה נוחה בשטח.

למה כדאי תהליך יבוא ג’יפ לארץ

בעבר הלא ממש רחוק אנשים היו מייבאים ג’יפים מיוחדים רק למטרת נסיעה בשטח, אך כיום לאור שינויים בחוקי ייבוא ובין היתר גם שלך ג’יפים, אנשים רבים מייבאים ג’יפים ביבוא משפחתיים מארצות שונות לטובת חווית נסיעה, כי כפי שצויין הנסיעה על גבי ג’יפ ממכרת ונוחה ביחס לרכבים רגילים.

האם יבוא של ג’יפ משתלם

יבוא רכבים באופן כללי משתלם היום יותר מתמיד ונראה כי בשנים האחרונות הוא נעשה פופולרי יותר ויותר. בשנים האחרונות רק עולים חדשים, תושבים חוזרים ואנשים אמידים היו מייבאים רכבים לארץ, כיוון שעולים חדשים ותושבים חוזרים היו רגילים לרכבים מסוימים והעלויות היו גבוהות כך שלא כולם יכלו לעמוד בהם. כיום, כל יבואן רשמי של רכבים יכול להתעסק בתחום, מה שמוזיל את עלויות דמי התיווך לחברות גדולות. מעבר לכך, העלויות של רכישת רכבים חדשים בארצות שונות בעולם הרבה יותר זולות מהארץ.

יתרון נוסף של יבוא ג’יפ, האו גם עניין התוספות והאיבזורים של הרכב. לרוב, רכבים ביבוא מגיעים מאובזרים היטב כמעט בכל תוספת רצויה כלומר הם מגיעים בילט-אין. לעומת זאת כאשר רכשים רכב מהיבואן יש צורך להוסיף תשלום כמעט על כל תוספת לדוגמא: מערכת מולטימדיה, פחחות שונה, אגזוז מיוחד ועוד מיני תוספות שונות. לסיכום, יבוא רכבים הוא הרבה יותר חסכוני מאשר רכישת רכב חדש מהיבואן, מה שהופך את תחום זה למבוקש ופופולרי, בעיקר בתקופה של היום שבה יש מודעות רבה ליוקר המחיה בארץ.

רכבי SUV שלנו

יצירת קשר
עם מומחה