תשובות לשאלות

יבוא מקביל לישראל הוא רכב שיובא ממדינה אחרת ונמכר בשוק הישראלי מחוץ לתחומי השוק המיועד המקורי שלו. לדוגמא, ייבוא רכב מגרמניה ומכירתו בישראל היא דוגמא מצוינת לרכב שמיובא אלינו ונמכר מחוץ לשוק הגרמני.

 

יבוא מקביל ובמיוחד בתחום רכבי היוקרה הופך פופלארי יותר בשנים האחרונות מכיוון שהוא מציע לרוכשים אפשרות לרכוש רכבי יוקרה במחיר נמוך יותר בהשוואה לרכישת אותו הדגם דרך הסוכנות הרשמית בארץ. המהלך שגדל בשנים האחרונות פותח את התחרות ואת שוק הרכבים בצורה משמעותית הרבה יותר ולכן אנשים בוחרים לשלם פחות ולרכוש דרך יבוא מקביל.

 

קבוצת ברמן אוטו גרופ – יבוא רכבי יוקרה מציעה בישראל את מגוון הרכבים הגדול והזמין ביותר בארץ תוך התמקדות באספקת רכבים איכותיים ואמינים יחד עם מחירים תחרותיים ביחס לשוק. כמו כן, אנחנו מציעים מגוון אפשרויות מימון עד 100% ללא מקדמה וזאת על מנת להקל על לקוחותינו לרכוש את רכב החלומות שלהם.

 

מהם הבדלי המחיר בין רכישת רכב יוקרה מיבוא מקביל לרכישה דרך סוכנות רשמית בישראל?

איכותם של הרכבים אשר מגיעים לארץ ביבוא מקביל זהה בהחלט לאלו הנמכרים בסוכנות הרשמית. הרכבים המגיעים ביבוא מקביל עוברים תהליכי בקרת איכות קפדניים וכוללים את כל המסמכים הדרושים על מנת להכנס לארץ בצורה חוקית יחד עם כל התעודות ומעבר לכך כוללים את אחריות היצרן גם בארץ לכל בעיה שתהיה בעתיד. נוסף על כך ביבוא מקביל יש יתרון שניתן להזמין רכבים שדרך הסוכנות הרשמית אין את האפשרות להביאם לארץ משיקולי הסוכנות ופערי מחירים קיצוניים שאינם באים לידי ביטוי ביבוא מקביל.

 

סוכנות רכבי יוקרה ברמן אוטו גרופ הינה סוכנות בעלת מוניטין רב בשוק הרכבים ופועלת מעל מספר שנים בתחום. לחברה יש את כל הרישיונות הדרושים מטעם משרדי הממשלה השונים. כלל הרכבים שמגיעים אלינו עוברים דרך בקרת איכות קפדנית הכוללת בדיקות מסמכים ורישיונות והשוואה עם היצרן העולמי. כל הרכבים כוללים אחריות יצרן מלאה וארוכת טווח.

 

התנאים לקבלת הלוואה ומימון עד 100% ללא מקדמה משתנים מאדם לאדם בהתאם למצב הפיננסי, היסטוריית האשראי וסכום רכישת הרכב המבוקש. ברמן אוטו גרופ מציעה מגוון מסלולי מימון ואף מימון מלא עד 100% בתנאי ההחזר הנוחים ביותר הניתן להתאים ללקוח, וזאת לאחר בדיקה מקיפה.

 

זמן האספקה משתנה בהתאם לרכב ולמותג אותו הלקוח מבקש. בדרך כלל זמן האספקה נע בין חודש-שלושה חודשי אספקה, וזאת גם בתקופות הלחוצות ביותר כיום כאשר זמני האספקה בסוכנויות המורשות עומדים על שנה ומעלה, אנחנו בברמן יודעים לתת אספקות מהירות ללקוחות ואפילו אם זה כולל התאמות אישיות לרכב והוספת אביזרים נלווים באינם קיימים בסטנדרט.