15 יתרונות משמעותיים בייבוא מקביל לרכב יוקרה

18.01.2023

מהם היתרונות לייבוא רכב יוקרה על פני רכישה בארץ?

רכישת רכב יוקרתי הוא כבר מזמן לא חלום שאינו ניתן להגשמה – ההפך, בשנים האחרונות אנחנו עדים ליותר ויותר רכבי יוקרה שאינם רגילים להיות ולהראות בישראל. שאלתם את עצמכם מה הסיבה לכך? תנו לנו לעזור לכם – האפשרות לרכוש רכב יוקרה במחיר משתלם אכן קיימת, אולי אתם פשוט לא מודעים ליתרונות בייבוא רכב על פני רכישתו בארץ. תנו לנו לעזור לכם עם 15 יתרונות ברורים לכך:

 1. חיסכון בעלויות: יבוא מקביל מאפשר לרכוש את אותו רכב יוקרה במחיר נמוך יותר ממה שמוצע בסוכנות הרשמית.
 2.  זמני אספקה ​​מהירים יותר: כאשר רוכשים מכונית מסוכנות רשמית, יכולים לחלוף מספר חודשים ואפילו להמתין מעל לשנה עד לקבלת הרכב. בעזרת יבוא מקביל, לעתים קרובות ניתן יהיה לקבל את הרכב תוך מספר שבועות בודדים בלבד.
 3.  אפשרות לרכישת רכב שאינו זמין בסוכנות המקומית: יבוא מקביל נותן לנו את האפשרות לרכוש רכב שאינו מוצע בסוכנות המקומית ואף כלל אינו נמכר בארץ. בעזרת יבוא מקביל ניתן יהיה להשיג כל רכב וכל דגם עליו אנחנו חולמים וכל זאת ובדגש על קבלת אחריות מלאה מהיצרן העולמי כולל טיפולים במוסכים המורשים בישראל לאותו המותג.
 4. הימנעות מרשימות המתנה: לסוכנויות רשמיות עשויות להיות רשימות המתנה לדגמים מסוימים, אך עם ייבוא ​​מקביל, לעתים קרובות תוכלו להימנע מעיכובים אלו ולהנות מתהליך קל ומהיר גם של הרכישה עצמה וגם של קבלת הרכב.
 5. אין צורך להתפשר על תוספות ואבזור: בעת רכישת רכב מסוכנות רשמית, ייתכן שיהיה עלינו להתפשר על תוספות מסוימות עקב זמינות, עלות שאינה משתלמת ליבואן הרכב או החלטות יבואן שלא להוסיף אבזור מסוים בהזמנות אישיות. עם יבוא מקביל, יש לנו יותר גמישות להשיג את המכונית המדויקת שאנחנו רוצים, להוסיף אבזור ייחודי ותוספות שאינן מגיעות לארץ באופן רגיל ולהנות מהמכונית המושלמת עבורנו.
 6. אין צורך לשלם עמלות נוספות: סוכנויות רשמיות עשויות לגבות עמלות נוספות עבור תכונות או שירותים מסוימים, אך לעתים קרובות ניתן להימנע מעמלות אלו באמצעות ייבוא ​​מקביל.
 7. אין צורך לשלם עמלות נוספות: סוכנויות רשמיות עשויות לגבות עמלות נוספות עבור תוספים או שירותים מסוימים. בנוסף לכך שעלויות הסוכנות הרשמית גבוהות יותר מאשר יבוא מקביל כך שניתן יהיה לחסוך את אותן העמלות
 8. אין צורך לשלם עבור משלוח: בעת רכישת רכב מסוכנות רשמית, ייתכן שבמקרים מסויימים נצטרך לשלם עבור עלויות המשלוח לרכב מיוחד. ביבוא מקביל, עלויות אלו כלולות במחיר הרכב מלכתחילה.
 9. כוח מיקוח גדול יותר: בעת רכישת רכב מסוכנות רשמית, ייתכן שיהיה לנו פחות כוח מיקוח בשל הזמינות המוגבלת של דגמים מסוימים ובגלל העובדה שלסוכנות רשמית יש מחירי יעד שהם אינם יכולים לרדת מהם. עם יבוא מקביל, יש לנו יותר אפשרות ללחוץ את הספק ולבצע משא ומתן על מחיר טוב יותר.
 10. אפשרויות התאמה אישית גבוהות יותר: ייבוא ​​מקביל מאפשר לנו להתאים את מכונית החלומות שלנו למפרט המדויק שנבקש, במקום להיות מוגבל באפשרויות שמציעה הסוכנות הרשמית.
 11. גמישות עם אפשרויות מימון: ייבוא ​​מקביל נותן לנו יותר גמישות לבחור את אפשרות המימון המתאימה ביותר לצרכינו ובהתאם לנזילות הכסף באותו רגע ואף להציע מימון עד 100% לרכב עוד מלפני שהגיע לארץ, במקום להיות מוגבל לאפשרויות שמציעה הסוכנות הרשמית שלה יש דרישות שאינה יכולה לרדת מהן.
 12. יכולת רכישה ממוכר אמין: ביבוא מקביל, יש לך אפשרות לרכוש את המכונית שלך ממוכר אמין ולאחר שביצעת מספר פגישות מול ספקים שונים, וזאת במקום להסתמך על המוניטין של הסוכנות הרשמית שלעיתים יכולה להטעות.
 13. אין צורך לדאוג לגבי עמלות סחר: סוכנויות רשמיות עשויות לגבות עמלות על מכירת רכב ובמיוחד בישראל כאשר ידוע שגם מנהל המכירות מרוויח על מכירת הרכב וגם הסוכן עצמו שמתנהל עמך מטעם הסוכנות הרשמית, אך עלויות אלו נמנעות לרוב באמצעות יבוא מקביל שכן יש בדרך כלל אדם פרטי ולא חברה המכילה מאות עובדים שצריכים להתפרנס על חשבון העמלות האלו.
 14. יכולת רכישת רכב מבוקש: יבוא מקביל מאפשר לרכוש רכב שעשוי להיות מבוקש, במקום להמתין עד שיתפנה בסוכנות הרשמית ששם יש בנוסף רשימות המתנה ארוכות ואינן ניתנות לשינוי וגמישות.
 15. רכישה אנושית ואינטימית יותר: כאשר מדובר בייבוא מקביל הרכישה מתבצעת באופן פרטי ואישי יותר אל מול חברת היבוא. אנחנו נהיה מעורבים יותר בכל פרט ובכל שלב במהלך משלוח הרכב ועד קבלת המפתח ובזמן התהליך גם להנות משירות אישי וחם יותר מאשר בסוכנות רשמית אשר מחזיקה ברישיון תיווך מטעם משרד התחבורה!

אז כמו שאפשר להבין, ביצוע רכישת רכב יוקרה באמצעות יבוא אישי ובאמצעות חברת ברמן אוטו גרופ תגרום לרכישה להראות אחרת ולהנות מחוויית קנייה שכמעט ואינה קיימת בארץ. אנחנו נפתור עבורכם את העניין הביורוקרטי אל מול הרשויות ונטפל בכל המסמכים הדרושים וזאת מבלי ששכחנו לתת ייעוץ והכוונה אישית טרם קניית הרכב והתאמתו באופן מלא לצרכיו של כל לקוח ולקוח. אצלנו תוכלו להנות מרמות גימור שאינן קיימות בארץ, מאפשרויות להרחבת התוספות והשינויים העומדים לפניכם כמו לדוגמא צבע הריפוד, תפירות מיוחדות, הוספה והתאמה של פיצ'רים מסוימים ועוד.

מחכים לכם אצלנו לפגישת ייעוץ חינם והתאמת הרכב – במיוחד עבורכם!