שברולט קאמרו – המתכון הבדוק לחווית נהיגה יוצאת דופן !

06.06.2022

ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה, סוכנות הרכבים המובילה בישראל, מציגה לכם, בגאווה רבה, את שברולט קמארו – Chevrolet Camaro – היפה והחיה – ברכב אחד !

מנועי ה3.6 ל׳ וה6.2 ל׳ של דגמי הקמארו, כמו גם נהמת המנוע הייחודית, הנשמעת ברגע שאתם לוחצים על הדוושה, הם המתכון הבדוק לחוויית נהיגה יוצאת דופן. בדיוק כמו הרכב.

הצד המפנק

שברולט קמארו מוכרת לכולם כרכב קשוח במיוחד, אבל, כיום, עיצוב-הפנים המושקע שלה ממוקד כולו בנוחות הנהג והנוסעים. למשל, מושבי עור חשמליים ב-8 מצבים לכוונון הנהג (ו-6 מצבים לכוונון הנוסע שלצידו), עם אוורור וחימום של המושבים.

דגמי הקמארו השונים מצוידים גם בשלל החידושים הטכנולוגיים בסביבת הנהג שמטרתם להבטיח לנוהג ברכב חוויית נהיגה בלתי נשכחת – מערכת My-Link ומסך "8 המשולבים בממשק ובתצוגת Head-Up, במערכת שמע של BOSE הכוללת תשעה רמקולים, בבקרת אקלים 2 אזורים אלקטרונית, בהתנעה מרחוק ובמפתח חכם, ולמעשה, בעוד המון פיצ'רים שמבטיחים שכל נהיגה / נסיעה בקמארו שלכם תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

מתחת למכסה המנוע (כי אי אפשר בלי קצת נתונים טכניים)

לדגמי קמארו השונים שאותם משווקת ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה מנועי 3.6 ל׳ או 6.2 ל׳ אשר משחררים, עם כל לחיצה שלכם על דוושת הדלק, עד ל-650 כ"ס, במגוון רמות גימור (RS / SS / 1LE / ZL1). תוסיפו לכל עוצמה הזו את המבנה החזק של השלדה, את בלמי ה-BREMBO, את האגזוזים הספורטיביים, את ההנעה האחורית וגם את תיבת ההילוכים בעלת 10 ההילוכים ותוכלו להבין, מדוע מי שנוהג, אפילו פעם אחת, בקמארו, לא יהיה מוכן לנהוג, לאחר מכן, באף רכב אחר !

דגמי שברולט קמארו – Chevrolet Camaro השונים קיימים במלאי שלנו וזמינים למסירה מיידית, באחריות יצרן מלאה, ורישום 00 בעלים ברישיון הרכב !

ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה – סוכנות הרכבים המובילה בישראל, רכבי ספורט ויוקרה, משווקת את הרכבים החדשים האיכותיים ביותר, המפוארים ביותר, ברמות הגימור הגבוהות ביותר ועם כל האבזור הקיים בשוק לכל אחד מהרכבים הנמכרים על ידה.