פורד מוסטנג – אגדה אמריקאית

06.06.2022

אנחנו בברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה, סוכנות רכבי האיכות המובילה בישראל, שמחים להציג לכם את פורד מוסטנג Ford Mustang ברמות הגימור EcoBoost ו-GT.

למעשה, אם אתם אוהבים רכבים, אנחנו מאמינים שאת הפורד מוסטנג לא ממש יש צורך להכיר לכם, אבל, בכל זאת, אי אפשר בלי כמה מילים על התכונות (והיתרונות) של הרכבים האלה !

הצד המפנק 

כידוע, פורד מוסטנג נחשבת למכונית הספורט היוקרתית ביותר, עם היסטוריה ומורשת אמריקאית !

עיצוב מפנק, ספורטיבי ואיכותי ומגוון רחב של חידושים טכנולוגיים, גם בסביבת הנהג וגם במערכות ההנעה. גימורי ה-Performance שלה, ממקמים בדגמים אלה מערכות סאונד משוכללות עם מסכי מולטימדיה, Apple CarPlay, שליטה מההגה על המערכות השונות, לוח מחוונים דיגיטלי, בקרת אקלים מפוצלת, מושבי עור בכוונון חשמלי הכוללים זיכרון וחימום במושבים, חיישני גשם ותאורה, מצלמות אחוריות ואת כל מערכות הבטיחות החדישות ביותר.

מתחת למכסה המנוע (כי אי אפשר בלי קצת נתונים טכניים)

לדגמי הפורד מוסטנג השונים אותם משווקת ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה, תצורת ספורט, מה שאומר שהמפרטים והביצועים שלהם בהתאם.

למשל, האקובוסט הינו דגם עם מנוע 2,300 סמ״ק,

דגם GT, הדגם מפואר יותר, מכיל גם מנוע גדול יותר בן 5,000 סמ״ק. כמו כן ברכבים תמצאו בלמים משודרגים, 4 יציאות אגזוז, מתלים אחוריים מורחבים וכל מה שצריך כדי להפוך את הרכב הזה ללא רק יפה ונוח, אלא גם לבעל ביצועים מושלמים.

אם תשאלו אותנו – כל מי שמגדיר את עצמו כמי שאוהב לנהוג, חייב לנהוג, לפחות פעם אחת בחיים, בפורד מוסטאנג !

דגמי פורד מוסטנג – Ford Mustang השונים קיימים במלאי שלנו וזמינים למסירה מיידית, באחריות יצרן מלאה, ורישום 00 בעלים ברישיון הרכב !

 

ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה – סוכנות הרכבים המובילה בישראל, רכבי ספורט ויוקרה, משווקת את הרכבים החדשים האיכותיים ביותר, המפוארים ביותר, ברמות הגימור הגבוהות ביותר ועם כל האבזור הקיים בשוק לכל אחד מהרכבים הנמכרים על ידה.