מרצדס GLE53 קופה – כל מה צריך

06.06.2022

גם הפעם, כמו תמיד, אנשי המקצוע של ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה, סוכנות הרכבים האיכותית בישראל, מביאים לכם את אחד מהרכבים הכי ייחודיים שקיים כיום – מרצדס GLE53 Coupe.

כחובבי רכב, אנחנו יודעים שאתם מכירים לא מעט דגמי מרצדס (ואולי, אפילו, היה ברשותכם אחד מהם בעבר), אבל תרשו לנו להבטיח לכם, ש כ ז ה, עוד לא הכרתם !

הצד המפנק

מרצדס היא מותג-על יוקרתי כבר שנים, כך שברור שכל דגם שלה יוצא כשהוא מצויד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בסגמנט שלו.

ה- GLE53 Coupe זו גולת הכותרת.

עם עיצוב ספורטיבי יוקרתי במרכב קופה מסוגנן, מדרגות-צד מאלומיניום וקו עיצוב חיצוני מחודד ומרשים.

תא נוסעים מפואר ומרווח, גג זכוכית פנוראמי נפתח, גימור אלומיניום מוברש, חיפויי לדלתות וללוח השעונים ותאורת אווירה עם 64 גוונים, כניסה ויציאה ללא צורך במפתח, מערכת שמע אולפן Burmaster, מושבים חשמליים מלאים מעור נאפה באקט עם חימום / קירור, זיכרונות ומסאז' במושבים, תא מטען חשמלי, סגירת ואקום בדלתות ועוד רשימה ארוכה של פינוקים ואבזורים – ברור לגמרי מהיכן הגיעה התדמית היוקרתית של מרצדס בכלל ושל דגם זה במיוחד.

מתחת למכסה המנוע (כי גם הנתונים הטכניים מרשימים למדי)

גם באספקטים הטכניים ה- GLE53 Coupe נחשבת ליוצאת דופן – מנוע הטורבו-בנזין של 3.0 ל׳ שלה מספק 435 כ"ס. בשילוב עם תיבת ההילוכים מסוג AMG SPEEDSHIFT 9G-TCT ומערכת ההנעה הכפולה, ה"חיה" האלגנטית הזו מסוגלת להאיץ ל-100 קמ"ש תוך 5.0 שניות בלבד, ולהגיע עד למהירות מקסימאלית של 250 קמ"ש.

גם האבזור הייחודי שלה תורם ליכולותיה הדינמיות הנדירות, באמצעות ספויילר אחורי ומערכת הפליטה הספורטיבית.

חבילת הבטיחות המתקדמת של הרכב כוללת בתוכה את כל המערכות הטכנולוגיות פורצות הדרך, כולל מערכת ה-PRE-SAFE שמטרתה הכנת הרכב למצב תאונה.

למרות ייחודה ונדירותה, מרצדס GLE53 Coupe AMG נמצאת במלאי שלנו וזמינה למסירה מיידית, באחריות יצרן מלאה, ורישום 00 בעלים ברישיון הרכב ! 

ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה – סוכנות הרכבים המובילה בישראל, רכבי ספורט ויוקרה, משווקת את הרכבים החדשים האיכותיים ביותר, המפוארים ביותר, ברמות הגימור הגבוהות ביותר ועם כל האבזור הקיים בשוק לכל אחד מהרכבים הנמכרים על ידה.