מרצדס GLE350 פלאג אין דיזל !

06.06.2022

ברור לגמרי, שכשמרצדס חתומה על דגם רכב כלשהו, התואר "הטוב ביותר" הוא לגמרי סף ההגדרה התחתון של הרכב הזה.

גם מרצדס GLE350 DE Coupe AMG בהחלט עונה להגדרה הזו, והפעם, מרצדס מציגה ג'יפ יוקרתי עם מנוע דיזל חדיש המשולב ברכב חשמלי נטען.

למרות שבישראל, אנחנו עוד לא לגמרי "שם" מבחינת השימוש בדיזל, באירופה הוא כבר נחשב למוסכמה תחבורתית מועדפת, הן מבחינת איכויות המנועים והן מבחינת החיסכון שהוא מציע לנוהגים.

מרצדס מציגה את המנוע הנ״ל ומשלבת את הדיזל במנוע חשמלי נטען, ובכך, כבר מראש, היא מרוויחה לא מעט נקודות זכות נוספות.

הצד המפנק

מרצדס GLE350 DE Coupe AMG הוא רכב מרשים בעל מרכב גדול ועיצוב יוקרתי-למראה.

חישוקי ה-20", תאורת ה-LED המלאה, חבילת הכרום חיצונית, מדרגות הצד העשויות אלומיניום והקשתות שבגגו הרכב מעניקים למראהו ה"קשוח".

מנגד, העיצוב הפנימי שלו מעיד על כך שהושקעה מחשבה מרובה בחוויית הנהיגה והנסיעה ברכב. תא הנוסעים מרווח ומפואר, הריפודים הם ריפודי עור נאפה, בשילוב עם תאורת האווירה של 64 גוונים וגימור העץ המהודר משדרים יוקרתיות ואיכות.

הרכב מגיע כשהוא מצויד בחבילת אבזור מרשימה במיוחד – גג זכוכית נפתח ופנוראמי, סגירת ואקום לדלתות הרכב, מנגנון חשמלי לפתיחת וסגירת תא המטען, חיישנים היקפיים ומצלמות 360 מעלות, מושבי נהג ונוסע חשמליים בעלי זיכרונות, מערכת שמע Burmaster, מערכת בידור ומידע בממשק MBUX ומסך 12.3 ועוד. למעשה, כל אותם הדברים שהופכים את מרצדס לענקית הרכב שהיא.

מתחת למכסה המנוע (כי מרצדס ידועה לא רק בעיצוב הפנים!)

לדגם זה יח' הנעה נטענת היברידית וחסכונית, המשלבת מנוע טורבו דיזל 2.0 ל׳ ומנוע חשמלי עצמתי. שילוב מוצלח, שכן הוא מצליח להציע לרכב הספק משולב בן 333 כ"ס, האצה מאפס למאה תוך 6.8 שניות בלבד, ומהירות מקסימאלית של 210 קמ"ש. טווח הנסיעה החשמלי-טהור של הרכב, מגיע עד ל-97 ק"מ !

מרצדס GLE350 DE Coupe AMG נמצאת במלאי שלנו וזמינה למסירה מיידית, באחריות יצרן מלאה, ורישום 00 בעלים ברישיון הרכב !

 

ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה – סוכנות הרכבים המובילה בישראל, רכבי ספורט ויוקרה, משווקת את הרכבים החדשים האיכותיים ביותר, המפוארים ביותר, ברמות הגימור הגבוהות ביותר ועם כל האבזור הקיים בשוק לכל אחד מהרכבים הנמכרים על ידה.