ב.מ.וו X6M – רכב הקצה היוקרתי ביותר

11.01.2022

כמו תמיד, ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה, סוכנות רכבי האיכות היוקרתית בישראל,

מקפידה להביא לכם רק את הרכבים הייחודיים והבולטים ביותר.

והרכב הבא BMW X6M Competition, עונה בדיוק להגדרה הזו.

למעשה, יתכן אפילו שהתמזל מזלכם וראיתם רכב אחד כזה חולף על פניכם בטיסה נמוכה בכביש המהיר, אבל לא זיהיתם. אז הנה, בשביל זה אנחנו כאן !

מתחת למכסה המנוע (כי אי אפשר בלי קצת נתונים טכניים)

באספקט הטכני של BMW X6M Competition, במוו מתעלה על עצמה – מנוע 4,400 סמ״ק טווין טורבו עם 8 צילנדרים, מפיק 617 כוחות סוס ובקרת שיגור שמספקת לנו 0-100 קמ״ש ב3 שניות בלבד ! אנחנו מדברים על רכב SUV  משפחתי כן?!

תוסיפו תכונות כמו בלמים קראמיים, פנסי LED לייזר, מערכת פליטה משודרגת הנשלטת באמצעות מחשב, חיישנים היקפיים ומצלמות 360° 3D, בקרת שיגור כולל בקרת-נהג למסלול, מערכות Drive Assistant Professional, גלגלי 22" משודרגים, מערכות בטיחות ושליטה מהמתקדמות ביותר הקיימות כיום בתחום, ועוד אינספור תכונות ושיפורים שמוכיחים ש-BMW בהחלט יודעת מה היא עושה, והיא עושה את זה הכי טוב שיש !

הצד המפנק

על הסטנדרטים של BMW בכל הנוגע לפינוק הנהג והנוסעים בדגמים האחרים שלה, אנחנו מאמינים שאין צורך להרחיב. אבל, ב- BMW X6M Competition, במוו באמת שברה שיאים חדשים – דגם Competition מלא, כולל חבילת קארבון מלאה, דגם M  מלא, מערכת שמע Harman Kardon, מושבים חשמליים מלאים מעור M נאפה באקט עם חימום / קירור, זיכרונות ומסאז' במושבים, גג פנוראמי נפתח עם תאורה Lounge Sky, הגה עור M שכולל חימום, משטח חימום / קירור כוסות ומשטח טעינה אלחוטי לנייד, תא מטען חשמלי, וואקום בדלתות ועוד המון תכונות ופינוקים שהופכים את ה- BMW X6M Competition לרכב הכי מיוחד בכביש !

למרות נדירותו, BMW X6M Competition קיים במלאי שלנו וזמין למסירה מיידית, באחריות יצרן מלאה, ורישום 00 בעלים ברישיון הרכב !

ברמן אוטו גרופ – רכבי יוקרה – סוכנות הרכבים המובילה בישראל, רכבי ספורט ויוקרה, משווקת את הרכבים החדשים האיכותיים ביותר, המפוארים ביותר, ברמות הגימור הגבוהות ביותר ועם כל האבזור הקיים בשוק לכל אחד מהרכבים הנמכרים על ידה.