יבוא אישי רכבים מארה”ב

רבות דובר על יוקר המחייה בארץ, אך כאשר מדברים על תחום יבוא הרכבים, נראה כי יש פער משמעותי במחירים בין שאר ארצות אחרות בעולם ובעיקר מול ארה”ב. רק לסבר את האוזן, החל משנת 2009 עלה באופן משמעותי מס קניית רכב בישראל, וזה כמובן לפני שמחשבים את מיסי הנמל, מע”מ ומיני מיסים ותוספות שונים.
בארה”ב מס על רכב הוא כ-7% בלבד, באירופה כ-19%, לפי נתון זה מסתמן שאנו משלמים כמעט כפול על רכב חדש בארץ לעומת מדינות אחרות כגון ארצות הברית.

מדוע יבוא רכב אישי מארצות הברית כדאי

ייבוא רכבים מארה”ב שנהפך לטרנד של ממש ומאפשר לרבים מאיתנו לרכוש רכב בייבוא אישי מארצות הברית כדוגמת רכבים מסוג פורד, הונדה, טויוטה, שברולט ועוד יצרנים שונים מארה”ב.

יבוא אישי מארצות הברית עם ברמן יבואני רכבים

מאפשר לכם לקבל רכב חדש במחיר הרבה יותר משתלם מאשר בסוכנויות רכב הפרוסות רכב הארץ, שזהו יתרון מצוין עבור מי שמעוניין לחסוך בעלות הרכב. דגמים ייחודיים – ייבוא רכב מארה”ב מאפשר לכם לקבל דגמים שלא ניתן למצוא בארץ ואפילו דגמים שמייצרים מהם כמות מאוד קטנה של רכבים על מנת לשמור על ייחודם, כך שתוכלו לזכות ברכב ייחודי שכמעט ולא ניתן למצוא בעולם ובכלל בארץ. מפרט טכני עשיר – יבוא אישי רכב מארה”ב מאפשר לכם לקבל רכב במפרט אבזור גבוה ביותר, הרבה יותר מאובזר מרכב שלא נרכש ב-ברמן אוטו גרופ, זאת כיוון שלרוב מדובר בדגמים בודדים וייחודיים.

תוספות ואיבזורים – האיבזורים ברכבים ביבוא אישי מארה”ב מגיעים קומפלט עם אבזור רב כגון: בקרת שיוט, מושבים מחוממים, מערכת מולטימדיה, פחחות מיוחדת, אגזוז מרשים ועוד מיני תוספות שונות ללא תוספת תשלום, כיוון שהם באים בילט-אין. לעומת זאת, על רכבים חדשים רגילים יש צורך לשלם על כל תוספת בנפרד.

חיסכון כספי עצום – אומנם יש מס גם על רכבים המיובאים מארה”ב, אך המחיר בבסיסו נמוך יותר ומאפשר לאנשים הבוחרים באופציה זו לחסוך כסף רב, הן מבחינת עלות הרכב עצמה, תשלום המס, תשלום על תוספות ואיבזורים ועוד עלויות רבות שנחסכות בעיקר היות ואנחנו חברה אמריקאית ולכן הברוקרטיה מול ארה”ב פחות מסובכת.