דודג׳ צ׳אלנג׳ר לוהטת בכבישי ישראל

11.01.2022

מכונת השרירים האמריקאית / דודג' צ'אלנג'ר

מכונית שרירים בעלת ביצועים ייחודיים, עם גימור רטרו קשוח, וסאונד מסובב ראשים שאי אפשר להתעלם ממנו.

הדור הראשון של הצ'אלנג'ר נכנס לייצור החל משנת 1969 ועד ל1974. בין השנים 1978-1983 שווק הדור השני של הרכב הנחשק, אז דמם המנוע לחצי יובל.

בשנת 2008 נפתחה המצערת שוב בשאגה אדירה, עם השקתו של הדור השלישי והמשודרג.

אהבה ממבט ראשון //

העיצוב של הצ'אלנג'ר הוא שילוב מוצלח במיוחד של רטרו ומודרני. ממבט פרופיל הוא מזכיר את אחיו הוותיק משנות השבעים של המאה הקודמת, ומאחור ניצבים להם זוג מפלטים שמוכנים לעשן את זינוק הפתיחה.

להשלמת המראה הקשוח במיוחד ניצבים בחזית פנסים כפולים ועגולים שמסתכלים קדימה במבט חודר, ומעליהם ניצב בגאון כונס האוויר על מכסה המנוע כשהוא דרוך, בשקט שלא מסגיר את הסערה הקרבה. עבור חובבי רכב מדובר בנוסטלגיה שקמה לתחיה ומוכנה לטרוף את העולם שוב.

בתוך הרכב ניתן לחוש את התכנון המוקפד בכל חלקי הרכב, החל ממושבים משולבי עור ואלקנטרה תומכים ונוחים, מרחב פנים עצום, ועד לשלל טכנולוגיות מתקדמות.

במרכז שבין מושב הנהג לבין מושב הנוסע שלידו, מותקן מסך ענק בגודל 8.4 אינץ', ובו אפליקציות ייעודיות של דודג', תצוגות שונות בנוגע לרכב כגון טמפרטורות שמן ועוד. בנוסף, הצ'אלנג'ר מתהדר במערכת שמע איכותית מאוד של אלפיין (Alpine) . נפח תא המטען הוא 460 ליטרים.

ביצועים //

ההנעה של הצ'אלנג'ר יוצרת צליל רועש במיוחד, כזה שמייצר ריגוש נוסטלגי.

פתיחת המצערת, לעומת זאת, גורמת לסחף של אדרנלין ודפיקות לב מואצות עם הידוק הראש למושבי העור.

הצ'אלנג'ר מגיעה עם מנוע V8 6.4 ליטר בעל 485 כוחות סוס, ועם תיבת הילוכים אוטומטית של אליסון בעלת 8 הילוכים, היא מאיצה מ0 ל100 בתוך פחות מ4 שניות, המהירות המוצהרת, היא 292 קמ"ש.

על מנת לחסוך בדלק בשיוט, קיימת אפשרות להדממת ארבעה צילינדרים.

יתרון נוסף וחשוב מאוד המורגש בדור החדש של הצ'אלנג'ר, הוא בא לידי ביטוי בהיגוי מושלם, שבא לידי ביטוי באיפיון ייעודי למתלים הקדמיים ולמתלים האחוריים.

אלו יחד יוצרים קרוב לאפס תת היגוי, כך שהרכב יושב על הכביש מצוין.

 

נכונים לאתגר?

את הדודג' צאלנג'ר ניתן לרכוש בסוכנות הרכבים המובילה בישראל, ברמן אוטו גרופ, בגרסאות המפוארות ביותר R/T, SRT והלקאט (Hellcat)

עם תוספות שניתן למצוא רק אצלנו, חבילת Scat Pack (סקאט פק), שייקר (Shaker), WideBody  (וייד בודי)

כאן תוכלו לרכוש את הרכבים הכי איכותיים כשהם חדשים ובאחריות יצרן מלאה, אנחנו בוחרים בקפידה את הרכבים שמביאים אליכם וזה היתרון ברכישת הרכב אצלנו.

הרכבים הנרכשים בברמן אוטו גרופ, נרשמים ברישיון הרכב 00 בעלים על שם הקונה המאושר

בנוסף, ניתן לקבל 100% מימון לרכישת הרכב.